Ziemassvētku koncerts “No sirds uz sirdi” Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā

20. decembra rītā Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 1. – 4. klašu skolēni kopā ar savām skolotājām aicināja vecākus, vecvecākus, brāļus, māsas un citus interesentus uz Ziemassvētku koncertu “No sirds uz sirdi”. Ar skanīgu dziesmu skolas svinību zālē ienāca visi “mazās skoliņas” bērni. Pirms svētku koncerta visus klātesošos uzrunāja skolas direktore Laima Grebska vēlot: “Ļauj sirdij klusi saprast, cik Dieva laiks šis svēts. Kad atkal ejam atrast, kas bija pazaudēts”. Lielu paldies teica šī gada “labajam rūķim” Robertam Blūmam, kas sarūpēja skaistu Ziemassvētku egli. Kopīgi tā tika arī iedegta. Pateicības par labām un teicamām sekmēm saņēma vairāki Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēni. Paldies tika teikts arī tiem skolēniem, kas piedalījās Valsts policijas rīkotajā zīmējumu konkursā. Ar īpašām balvām dalībniekus sveica Zemgales reģiona Aizkraukles iecirkņa Neretas nodaļas vecākā inspektore Eva Romanova.

Turpinājumā ar Ziemassvētku dziesmām, jautrām dejām, izteiksmīgiem dzejoļiem bērni uzbūra svētku sajūtu un katra sirdī ienesa prieku.

Noslēgumā uz īpašu deju, kurā dejoja bērni ar saviem vecākiem, tika aicināti visi zālē esošie pasākuma apmeklētāji. Pēc svētku koncerta bērni kopā ar vecākiem devās uz savām klasēm, lai saņemtu savu darba augļu rezultātus – liecības un tradicionālās saldumu tūtas.

 

Agnese Putniņa

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other