Ziemassvētku kauss

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 23. decembrī notika tradicionālā Ziemassvētku kausa izcīņa volejbolā sieviešu un vīriešu komandām. Kopskaitā divpadsmit komandas bija ieredušās no Neretas, Vecumnieku, Kokneses novadiem, kā arī no Jēkabpils un Krāslavas pilsētām.

Sieviešu konkurencē pārliecinoši uzvarēja komanda no Krāslavas “Krāslava” Aleksandra Andrukoviča, Liāna Moisejenkova, Kristīna Križovska, Dace Marhileviča, sudraba medaļas “Triu triu” komandai no Neretas, bronza arī Neretas volejbolistēm, komandai “Sapņu komanda”.

Vīriešu konkurencē ļoti smagā un skaistā finālspēlē kausu izcīnīja Jākabpils komanda “Divi rižiki”  Andis Znotiņš, Andrejs Ivanovs, Viktors Kudrjašovs, Raivo Vilks, otrajā vietā Vecumnieku volejbolisti “Otrais piegājiens”, trešie Neretas komanda “Nereta”.

 

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other