Gandarījuma brīdis skolēniem un vecākiem

Jau tradicionāli ap Zvaigznes dienu Mazzalves pamatskolā pulcējas skolēni, kuri, 1.mācību semestri noslēdzot, saņēmuši Zelta, Sudraba, Bronzas vai Cerību liecību, guvuši augstus sasniegumus sportā, bijuši aktīvi sabiedriskajā darbā, un viņu vecāki. Šis pasākums ir pateicība bērniem par uzcītību un vecākiem par labu bērnu audzināšanu. Tas ir gandarījuma brīdis.

Šogad 32 skolēni bija uzaicināti uz Svinīgo pieņemšanu. Prieks, ka starp viņiem gandrīz puse zēnu.

Pēc apbalvošanas uzaicinātajiem skolēniem un vecākiem koncertēja Aizkraukles vidusskolas muzikālā kopa un izcilais stāstnieks. Aizkrauklieši arī prezentēja savu skolu, nedaudz par to atraktīvi pastāstot, organizējot nelielu viktorīnu un aicinot mācīties Aizkrauklē.

Noslēgumā sirsnīgā, brīvā atmosfērā visi cienājās ar kliņģeri un saldumiem, fotografējās draugu grupās un individuāli grezni dekorētajā zālē svētku noskaņā.

 

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other