Aizvadīta ceturtā “Arkādija kausa” izcīņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā, atceroties un pieminot vienu no Neretas labākajiem volejbolistiem Arkādiju Trukšu, 12. janvārī notika tradicionālās sacensības vīriešiem volejbolā “Arkādija kauss”.

Ceturtajā Arkādija kausa izcīņā par kausu cīnījās komandas no Neretas (2), Kokneses, Jēkabpils novadiem un Jēkabpils, Krāslavas pilsētām. Pēc apakšgrupu spēlēm pusfināliem kvalificējās “Nereta” un “Jēkabpils”. Ceturtdaļfinālos “Krāslava” 2:0 uzvarēja Kokneses novada komandu “Jaunieši” un Neretas novada “Pilskalne” 2:0 pārspēja  Jēkabpils novada “NATO”. Pusfinālos “Nereta” tikās ar “Pilskalni” 2:0 un “Krāslava” – “Jēkabpils” 0:2.  Spēlē par 3. vietu dramatiskā cīņā “Pilskalne” uzvarēja “Krāslavu” 2:0 (32:30; 25:23).

Finālspēlē par Arkādija kausu spēlēja “Nereta” pret “Jēkabpili”. Pirmajā setā bez grūtībām pārāki bija neretieši 25:11. Toties otrajā setā vadībā pāmaiņus atradās abas komandas, tomēr seta galotnē meistarīgāka bija “Nereta” ar 29:27. Neretas volejbola komandas volejbolisti Māris Orlovs, Kaspars Klimovičs, Viktors Kudrjašovs, Mārtiņš Voitkevičs, Krists Kučinskis, Kaspars Greļs un Aivars Kupetis izcīnīja Arkādija kausu un zelta medaļas.

Priecē, ka arī otras Neretas novada komandas  “Pilskalne” volejbolisti Jānis Usāns, Jānis Kārtiņš, Jānis Bitenieks, Valdis Kārtiņš, Andris Grīnvalds, Denijs Grīnvalds, Sandris Grīnvalds, Raivis Pauniņš  demonstrēja aizraujošu spēli un izcīnīja godpilno 3. vietu.

 

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other