Ziemassvētku ieskaņas koncerts

Kad iedegta eglīte pie skolas, kad bibliotēkā izskanējuši Ziemassvētku lasījumi, kad skolēni un skolotāji ar sarūpētajiem ziemas krājumiem un siltiem vārdiem dzejā un dziesmās ir pabijuši Neretas SAC, kad skolēni ir saņēmuši savu algu par 1. semestri, tad pienācis sirsnīgākais gada koncerts – Ziemassvētku ieskaņas koncerts.

21. decembrī tradicionāli pulksten 15.00 Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas Svinību zālē tikāmies koncertā “Kad zvaigznes sarunājas”. Parasti eglē spuldzītes iededzina 12. klases skolēns, kam ir visaugstākā vidējā atzīme, šoreiz tas bija Armands Aivis Gorbačovs. Pateicības rakstu par 1. semestra vērtējumiem (7 balles un vairāk) 5. – 12. klasē saņēma 31 skolēns, īpaši jāuzteic 9. un 12. klase, jo tajās puse no klases skolēniem bija apbalvojamo vidū.

Koncertā uzstājās 4. – 7. un 8. – 12. klases deju kolektīvi, 8. – 12. klases meiteņu ansamblis, koris, vokāli instrumentālais ansamblis ar solisti un runātāji. Šogad vēlējuma vārdus dzejā teica Skolēnu dome ar direktori. Koncerta kulminācijā dziesmu “Krustiem zvaigznes debesīs”, kuru aizsāka mazās meitenes Katrīna Tīna, Melānija un Alise, turpināja koris. Tradicionāli koncerta noslēgumā visi dziedāja “Klusa nakts, svēta naksts”.

Kad beidzies skolas Ziemassvētku ieskaņas koncerts un kad radusies Ziemassvētku sajūta, tad sākas īstie Ziemassvētki ar saviem mīļajiem.

Dace Kronīte,

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolotāja

Foto autors: M.Dzenis

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other