Mazzalvieši plūc laurus Ludzā un Ogrē

Decembrī Mazzalves pamatskolas komanda kopā ar sporta skolotāju Agri Sakni devās uz Ludzu, kur startēja Ludzas sporta skolas organizētajās atklātajās vieglatlētikas sacensībās telpās. Trīs skolēni mājās pārradās ar medaļām – Zandai Zariņai 1.vieta 1000 m skriešanā, Raulam Saknem 2.vieta 1000 m skriešanā un 3.vieta 60 m skriešanā, bet Nikam Ašmanavičam 2.vieta lodes grūšanā.

16.janvārī 4.-5.klašu sportisti devās uz vieglatlētikas sacensībām Ogrē. Arī šoreiz starti bija pārliecinoši. Nikam Ašmanavičam 2.vieta lodes grūšanā, Ingunai Saknei 2.vieta 600 m skriešanā un Kristeram Langam 3.vieta lodes grūšanā.

Ļoti labi rezultāti! Paldies sporta skolotājam Agrim Saknem par skolēnu sagatavošanu startiem!

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other