Basketbolisti sacenšas Ērberģē

Mudinot jauniešus savu brīvo laiku nepavadīt virtuālajā realitātē, bet aktīvi kustoties, 19. janvārī Ērberģes sporta hallē risinājās 3:3 basketbola turnīrs. Priecē, ka turnīrā piedalījās ne tikai novada komandas, bet arī komandas no Skaistkalnes, Valles un Aizkraukles. Cīņa par turnīra medaļām risinājās divās vecuma grupas. Jaunākajā grupā (jaunieši vecumā no  13-17 gadiem) startēja četras komandas,  bet pieaugušo grupā konkurence bija sīvāka – 7 komandas.

Sestdiena halles zālē aizritēja azartiski sportiskā gaisotnē, kur gaisā virmoja gan uzvaru gandarījums, gan zaudējumu rūgtums. Šad tad emocijas ieguva arī kādu asāku šķautni, bet sportiskā tolerance un pozitīvisms guva uzvaru visās epizodēs.

Turnīra zelta medaļas mājās aizveda jauniešu komanda “Iesācēji” un pieaugušo komanda “Kreiļi”. Kā atzina paši dalībnieki, komandas bijušas vienlīdz profesionālas un tāpēc spēles jo interesantākas. To apliecināja arī pieaugušo grupas finālspēle, kurā uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešams divas reizes piešķirt papildlaiku.

Turnīra noslēgumā komandas atvadījās ar vārdiem: “Bija jauki, organizējiet vēl, mēs atbrauksim!”  Paldies komandām un palīgiem par šo jauko dienu!

 

Sporta darba organizatore Mazzalves pagastā Astra Vinovska

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other