Gatavojamies tūrisma izstādei “Balttour”

22.janvārī Salas novadā pulcējās Sēlijas novadu tūrisma speciālisti, lai veidotu kopēju stratēģiju dalībai ikgadējai tūrisma izstādei “Balttour”- 2019. Šo pasākumu finansē Zemgales plānošanas reģions. Sēļu puduri, kurā ietilpst Salas, Neretas, Viesītes, Jēkabpils, Aknīstes, Jaunjelgavas un Ilūkstes novadi, šogad koordinē Salas novada sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste Jolanta Grandāne.

“Balttour” izstāde šogad tiek organizētā Ķīpsalā 1.-3.februārī. Tika precizēti dalībnieki un vienotā koncepcija – piedāvājam sava novada jaunāko tūrisma objektu videostendā (mums tas ir jaunveidojamais Neretas novada novadpētniecības muzejs), reklamējam tūrisma objektus ar bukletiem, piesaistām amatniekus, piedalāmies vizuālo tēlu parādē (šogad Ērberģes muižu pārstāvēs barons fon Hāns ar kundzi (Elmārs Vectirāns un Silvija Lisovska)) . Lai visi, kas izstādē piedalās ar sava novada materiāliem, varētu pārstāvēt Sēlijas novadu kopumā, katrs novada pārstāvis iepazīstināja pārējos ar sava novada interesantākajiem tūrisma piedāvājumiem. Izstādē izplatīsim arī informāciju par lielākajiem pasākumiem Sēlijas novados.

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other