“Sēlijas kauss” vieno

Jau 17. reizi  četru Sēlijas novadu sporta bāzēs 26.janvārī notika Latvijas mēroga senioru volejbola sacensības “Sēlijas kauss 2019”. Volejbolistus no Latvijas 19 novadiem un pilsētām laipni uzņēma Aknīstes, Viesītes, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolās un Daudzeses pamatskolā. Šī kausa  izcīņa norisinās 4 grupās – dāmas 40+ (5 komandas) spēlēja Daudzesē, dāmas 50+ (5 komandas) Aknīstē, kungi 40+ ( 7 komandas) Neretā un kungi 55+( 8 komandas) Viesītē.

Dāmu 40+ volejbola komandu konkurencē Sēlijas kausu izcīnīja Daugavpils volejbolistes, sudrabs Talsu komandai un bronza Maltas volejbolistēm. Par labāko spēlētāju šajā grupā tika atzīta Daugavpils volejboliste Sana Catlakša. Dāmu 50+ grupā zelta medaļas un Sēlijas kausu šogad izcīnīja volejbola komanda no Burtniekiem, sudraba godalga Cēsu volejbolistēm, bronza Talsu komandai. Par meistarīgāko spēlētāju šajā grupā atzina Sandru Bobrovu no Burtniekiem.

Vīru 40+ grupā zelts un Sēlijas kauss Daugavpils volejbolistiem, sudraba medaļas Saulkrastiem, bronza Gulbenes volejbolistu komandai. Labākais spēlētājs šajā grupā Elmārs Rudevičs no Daugavpils komandas. Vīru 55+ grupā zelta medaļas un Sēlijas kausu šogad izcīnīja Neretas volejbolisti Aldis Muraško, Imants Silavs, Ivars Māliņš, Džeralds Kalniņš, Andris Lībažs un Arnis Sinkevičs. Otrajā vietā Ventspils volejbola komanda, trešajā Madonas volejbolisti. Meistarīgākāis spēlētājs 55+ grupā Arnis Sinkevičs no Neretas komandas.

Apbalvošanas ceremonija un balvu pasniegšana notika Neretas kultūras namā. Katram Sēlijas kausa dalībniekam tika pasniegtas piemiņas veltes, godalgoto vietu ieguvējiem kausi, medaļas, bumbas, T-krekli labākajiem spēlētājiem. Visiem sportistiem atzinīgus vārdus veltīja Neretas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Miezītis, sporta un kultūras dzīves koordinatore Žanna Miezīte kā arī Kārlis Greiškalns.

Šogad Sēlijas kauss spēja vienot kopā 19 Latvijas novadu un pilsētu labākos volejbolistus seniorus – 182 sportistus! Spēja vienot četrus Sēlijas novadus Jaunjelgavas, Aknīstes, Viesītes un Neretas,  kopīgi organizējot šo masveida sporta pasākumu!

Paldies Kārlim Greiškalnam, kurš kā Sēlijas kausa idejas autors apmeklēja visas sacensību vietas un piedalījās apblvošanā, paldies pašvaldību vadītājiem, skolu direktoriem un milzīgs paldies visu sacensību vietu galvenajiem tiesnešiem Olitai Treinei, Jurim Puķītim, Denijam Grīvaldam un Kasparam Silavam, un spēļu tiesnešiem, kuriem šī diena bija smags darbs! Ir gandarījums un prieks sadarboties!

 

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other