“Sveču dienas futbola spēle – 2019”

Ērberģes ev. lut. draudze un mācītājs Aigists Pinka pateicas visiem “Sveču dienas futbola spēles – 2019” dalībniekiem par lieliski kopā pavadīto laiku!

Paldies Mazzalves pamatskolas vadībai par atbalstu un iespēju spēlēt skolas stadionā!

Šogad otrajā februārī plkst.12.00 pasākumā piedalījās aptuveni 30 ērberģieši – gan mazi, gan lieli un arī visai cienījamā vecumā. Dziļais sniegs, kurš turpināja snigt arī spēles laikā, visu padarīja jautrāku, bet krišanu – mīkstāku.

Spēles starplaikā visi cienājās ar Vijas Krumovicas pašceptajiem pīrādziņiem un citiem našķiem, arī siltu tēju, kafiju.

Draudze organizēja šo sportisko pasākumu jau otro gadu. Šogad vērtīgas balvas mums uzdāvināja Latvijas Futbola federācija, tās bija divas jaunas futbola bumbas un 20 rokassprādzes ar “LFF” informāciju.

Draudze kopīgā apspriedē vienojās par to, ka varētu uzņemties “šefību” pār “LFF”, kura izpaustos kā regulāri aizlūgumi dievkalpojumos par mūsu sportistu veselību.

Mēs, tāpat kā visi kristieši, atbalstām veselīgu, sportisku dzīvesveidu. Pēdējā laikā redzam to, ka atkarības – alkohola lietošana, smēķēšana – jauniešu vidē vairs nav modē, un tas ļoti iepriecina! Zināms fakts – ja regulāri smēķēsi, tad aizelsies un ar sirdsklauvēm nekāds labais futbolists nebūsi.

2020. gadā mēs gribētu uzspēlēt ar kādu komandu no kaimiņu pagasta. Laiks pārdomām ir vesels gads, domājiet, mīļie!

Ērberģes ev. lut. draudzes vārdā, Anita Krūze

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other