Rekordliels skaits sportistu piedalās Latvijas čempionāta skijoringa un ziemas motokrosa Neretas posmā

26. janvārī Neretā “Ķiltiņu” trasē norisinājās Latvijas čempionāta un kausa izcīņas piektais posms skijoringā un ziemas motokrosā, kurā piedalījās šosezon lielākais dalībnieku skaits – 152 sportisti. Turklāt šī gada ziema ar bagātīgo sniega segu ir labvēlīga, lai kopā ar ģimeni izbaudītu ziemas spirdzinošo gaisu, tāpēc visas dienas garumā neretieši un viesi varēja izbaudīt sportisku atmosfēru un just līdzi sacensību dalībniekiem.

Neretā LČ posms skijoringā un ziemas motokrosā norisinājās otro gadu pēc kārtas, ko  organizēja azartiskie puiši no “Saules Sporta kluba”, kuru vada  Nauris Beļūns.

Organizatori arī šogad bija parūpējušies gan par pārsteigumiem, gan interesantām balvām, un, galvenais, lieliski sagatavotu trasi, kas priecēja ne tikai sportistus, bet arī skatītājus. Sacensību uzvarētāji saņēma Neretas mākslinieces Zandas Rageles darinātos kausus, kurus finansēja Neretas novada pašvaldība. Bistro “Bērzkrogs” visiem sportistiem bez maksas nodrošināja siltu zupu.

Mājiniekus ar augstiem sasniegumiem priecēja neretietis Rainers Timko, kas šosezon lepojas ar labiem rezultātiem, pirmo vietu ieņemot kopvērtējumā MX85 klasē.

Liels neretiešu skaits piedalījās KBR MX2 grupā, kuri savu māju trasē vēlējās izmēģināt spēkus.

Daiga Meldere
print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other