Zinātniskais teātris viesojas Mazzalvē

14.02.2019.

Iesaistoties programmā “Latvijas skolas soma”, 14.februārī  Mazzalves pamatskolā viesojās Zinātniskais teātris ar šovu – darbnīcu, kurā Mazzalves pamatskolas 1.-9.klašu skolēniem bija lieliska iespēja vērot un pašiem aktīvi piedalīties zinātniskā teātra programmā. Pasākuma mērķis bija izprast zinātni caur interaktīviem eksperimentiem.

Izrādes laikā  skolēniem  bija iespēja  gan redzēt, gan līdzdarboties eksperimentu veikšanā, tādējādi labāk izprast dažādus zinātnes likumus, iepazīt dažādu vielu īpašības. Nodarbības laikā skolēni uzzināja par slāpekļa īpašībām un reaģēšanu dažādās temperatūrās. Šādus eksperimentus skolā veikt nav iespējams, jo nav atbilstoša aprīkojuma. Lielas emocijas izraisīja slāpekļa sprādziens. Visdrosmīgākie nogaršoja slāpeklī sasaldētas kukurūzas nūjiņas. Bērniem patika arī savdabīgais eksperiments, kad pēc balonā pildītas gāzes saelpošanās viņi runāja ļoti dobjā balsī.

Kā atzina paši skolēni, eksperimenti bija ļoti interesanti, pārsteidzoši un aizraujoši, tie radīja interesi par ķīmiju.

Ludmila Roze

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other