Projekts “PROTI un DARI!” Neretas novadā

Jau trešo gadu Neretas novada 15 – 29 gadus veci jaunieši tiek iesaistīti projektā “PROTI un DARI!” (Nr. 8.3.3.0./15/I/001) Arī šogad no februāra 4 jaunieši un 1 jauniete no Neretas  novada 4 mēnešus aktīvi darbosies projektā.

Katram jaunietim tiek izstrādāta individuāla programma, lai jauniešus aktivizētu, dotu pieredzi un idejas darba meklējumos vai pašnodarbinātā darba uzsākšanai. Jaunieši apmeklēs dažādus pasākumus, iesaistīsies to organizēšanā, piemēram, Neretas novada jauniešiem organizējot Meteņdienu vai Valentīndienas jampadraci, Lieldienu pasākumus, organizējot atrakcijas bērniem, viesosies pie novada uzņēmējiem un izzinās viņu darba pieredzi, apmeklēs uzņēmēju dienu pasākumus Aizkrauklē. Jauniešiem būs pieejami psihologa pakalpojumi. Dažādos kursos, ko jaunieši apmeklēs projekta ietvaros, viņi papildinās zināšanas vai iegūs jaunas prasmes. Svarīgi ir būt aktīvam, ieinteresētam, un viss izdosies. Arī šogad jaunieši apmeklēs projekta apmaksātus autovadītāju kursus, lai veicinātu savu mobilitāti un būtu konkurētspējīgāki darba tirgū.

Aicinām pieteikties pie projekta vadītājas Neretas novadā Žannas Miezītes (tālr. 29339832 vai e-pastā zanna.miezite@gmail.com) tos jauniešus, kuri ir 15 – 29 gadus jauni, nemācās, nestrādā un nesaņem bezdarbnieka pabalstu, lai kopā projekta ietvaros rastu risinājumu savas karjeras veidošanā.

Žanna Miezīte

 

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other