Sākas traktortehnikas valsts tehnisko apskašu sezona

Lai nodrošinātu valsts funkciju izpildi, kā arī, lai traktortehnikas īpašniekiem piedāvātu ērtāku iespēju sakārtot īpašumtiesības, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra aicina informēt Jūsu novada iedzīvotājus par tehniskajām apskatēm 2019.gadā! Lūgums informāciju nopublicēt pašvaldību laikrakstos, tīmekļa vietnēs un informācijas stendos, ar mērķi maksimāli informēt novada traktortehnikas īpašnieku.

Lai traktortehnika varētu piedalīties ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, tā jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei, tāpēc VTUA inspektori dosies maksimāli tuvu traktortehnikas atrašanās vietai veikt valsts tehnisko apskati.

Ar tehniskās apskates izbraukuma grafiku var iepazīties pielikumā vai arī VTUA tīmekļa vietnē, sadaļā “Tehniskās apskates”
(http://www.vtua.gov.lv/valsts-tehniska-uzraudziba/statiskas-lapas/tehniskas-apskates?nid=2667#jump)

Papildu informāciju skatīt VTUA tīmekļa vietnē, sadaļā “Jaunumi”
(https://www.zm.gov.lv/valsts-tehniska-uzraudziba/jaunumi/sakas-traktortehnikas-valsts-tehnisko-apskasu-sezona?id=9991)

 

Tehniskās apskates izbraukumu datumi

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other