Mazo mākslinieku tikšanās Vallē

Ik gadu pavasara sākumā Vecumnieku novadā norisinās zīmēšanas konkurss pirmsskolēniem “Krāsu diena”. Šogad 13.martā šis pasākums notika Valles PII “Cielaviņa”. Konkursa  tēma šogad bija “Mūsu mājas”. Mazzalves pamatskolu konkursā pārstāvēja piecgadnieks Artis Dubinskis un sešgadnieks Gustavs Bubins.
Pasākumu vadīja dažādi zvēriņi – košais Gailis, gudrā Pūce, sirsnīgā Kaziņa un smaidīgais Lāčuks. Kamēr bērni strādāja, skolotājas diskutēja, dalījās pieredzē. Varēja apskatīt pašu gatavotos mācību materiālus. Laiks visiem paskrēja nemanot.


Konkurss noslēdzās ar apbalvošanu. Mazzalvieši saņēma titulus – Artim Dubinskim “Interesantākais zīmējums”, bet Gustavam Bubinam “Efektīgākais zīmējums”.

Tika ļoti labi pavadīts laiks. Paldies Vecumnieku novada PII “Cielaviņa” kolektīvam par viesmīlīgu, draudzīgu uzņemšanu.

Aija Dārziņa 

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other