Uzņēmēju dienas Aizkrauklē

No 13. – 17. martam Aizkrauklē notika nu jau astotās Uzņēmēju dienas. 16. martā arī mūsu novada uzņēmēji piedalījās šajā pasākumā – izstādē – gadatirgū, kurā varēja iepazīstināt ar sevi un reizē paskatīties un pavērot citu veikumu. Neretas novadu pārstāvēja Z/S “Stērķēni” (Santa Možeika) ar medu un biškopības produktiem, Zanda Ragele ar keramiku, Iveta Muraška ar pašu darinātām rotaslietām, Kronīšu kokapstrādes uzņēmums, Elvīra Plēsuma ar adījumiem un Ērberģes muižas Zilā dāma (Žanna Miezīte), kura iepazīstināja interesentus ar tūrisma iespējām Neretas novadā. Izstāde – gadatirgus bija plaši apmeklēta gan no uzņēmēju, gan apmeklētāju puses. Savus veikumus parādīt un pārdot bija ieradušies uzņēmēji no dažādām Latvijas vietām, arī no Lietuvas.

Pasākuma laikā tika pasniegtas balvas uzņēmējiem, kuru ieguldījums iepriekšējā gadā ir bijis vērā ņemams. Tika apbalvoti arī jaunie uzņēmēji – skolu mācību firmas. Ir apsveicami, ka jaunieši vēl atrodoties skolas solā domā par to kā varētu nopelnīt un, kas zina, no šodienas mazā biznesiņa nākotnē varbūt izaugs liels, dzīvotspējīgs uzņēmums.

Uzņēmēju dienu pasākumā uzkrāt pieredzi un aizgūt kādas idejas bija arī jaunieši, kas ir iesaistījušies projektā “Proti un dari”.

Īpašs paldies mūsu novada darbīgajiem uzņēmējiem.

 

                                                               Astra Saveļjeva – lauku attīstības speciāliste

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other