Flauta pieskandina Mazzalvi

26.martā Mazzalves pamatskolā viesojās flautiste Maija Kļaviņa ar koncertlekciju “Tembra projekcijas”, kura interesanti un ļoti saistoši visām vecuma grupām no piecgadniekiem līdz 9.klases jauniešiem atklāja flautas attīstības vēsturi. Koncertlekcijā bija lieliski apvienotas dažādas mākslas – vizuālā, kinomāksla, tērpu dizains, glezniecība, fotomāksla un mūzika. Flautiste fantastiski izspēlēja vilciena gaitu pa kalnainu apvidu, nospēlēja arī pavadījumu animācijas filmai. Skolēni muzikālos skaņdarbos iepazina sešas dažādas flautas, varēja tās salīdzināt. Koncertlekcijas noslēgumā skolēniem bija iespēja arī gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem – izrādās, flautas ir arī ne tikai no koka un apsudrabotas, bet pat no īsta sudraba, pat zelta un platīna darinātas. Lai tik virtuozi iztrallinātu sīksīkos nošu pierakstus, Maija Kļaviņa mācījusies vairāk kā 20 gadus gan Rīgas 6.vidusskolā, gan mūzikas skolā un gan mūzikas akadēmijā.

Pateicoties atbilstošam vizuālajam pavadījumam uz ekrāna, ko nodrošināja Māra Siliņa, koncertlekcija bija ļoti saistoša un viegli uztverama visiem klausītājiem.

Mazzalviešu “Latvijas skolas somā” ir vēl viens jauks un atmiņā paliekošs emocionāls pasākums.

Žanna Miezīte

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other