Ērberģē atbalstām Zemes stundu

Šogad jau divpadsmito reizi cauri laika joslām visā pasaulē svinēja Zemes stundu, kad ikviens ir aicināts  izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Šogad arī Ērberģē notika pasākums Zemes stundas atbalstam. Atbalstot ideju par enerģijas taupīšanu ikdienā, sestdien, 30.martā,  arī Ērberģes sporta hallē tika izslēgta apkure un gaisma, lai aicinātu visus aktīvā dzīvesveida piekritējus izkustēties svaigā gaisā. Pie halles pulcējās bērni, un īpaši patīkami bija tas, ka līdzi viņiem atnāca arī mammas un tēti. Pēc idejas par Zemes stundu izklāsta, visi, bet īpaši tie, kuri atnāca kuplākā pulkā, ģimeniski viens otru atbalstot, sportiskajās sacensībās iesaistījās ar prieku un azartu.  Vienu stundu pie halles dažāda vecuma interesentiem tika piedāvātas jautras stafetes. Spītējot asajam pavasara vējam, stafešu dalībnieki sacentās ātrumā, precizitātē un izveicībā, balvās saņemot saldumus un ābolus.

 Zemes stunda pagāja jautrībā un pozitīvā sāncensībā. Ikviens dalībnieks atzina, ka enerģijas ietaupīšana var būt arī interesanta.

Astra Vinovska

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other