Pašu rokām ar mīlestību

Sproģu bibliotēkā no 11. marta līdz 3.aprīlim ikviens ir aicināts apskatīt rokdarbu izstādi “Pašu rokām ar mīlestību”. Ekspozīciju veido darbi, kas radīti dažādās rokdarbu tehnikās – adījumi, tamborējumi, izšuvumi, austie darbi.

Priecē krāsu daudzveidība un raksti cimdos, zeķēs, segās, šallēs, cepurēs, lakatos, spilvenos, galdautos. Var pārliecināties par rokdarbnieču neizsīkstošo radošo izdomu. Tie ir darbi, kas tapuši vaļasbrīžos. Rokdarbi nav lēts vaļasprieks.Šī nodarbe rada prieku un iedvesmu. Tas ir rūpīgs un precīzs darbs, kas raisa pozitīvas emocijas.

Apmeklētāji var priecāties par Mirdzas Brūniņas un Maijas Robežnieces izsmalcinātajiem darbiem.

Paldies izstādes dalībniecēm par skaistajiem daudzpusīgajiem darbiem!

Paldies par apmeklētājiem dāvāto prieku!

Sproģu bibliotēkas vadītāja Skaidrīte Svetiņina

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other