Ērberģē pulcējas aktīvās un radošās

6.aprīļa saulainais rīts Ērberģē iesākās vēl siltāk un sirsnīgāk, jo Mazzalves pagasta zālē pulcējās radošas un aktīvas Mazzalves un Neretas sievietes, lai iemācītos ko jaunu un paplašinātu savu redzesloku. Šīs sestdienas tēmas – ģipša trauki un  svečturi un kroņu darināšana.

Pasniedzējas Vēsmas Mēneses vadībā nodarbības sākām ar ģipša trauku un svečturu veidošanu. Ģipša maisījumu gatavojot, katra ģipša bļodiņu gatavošanas procesam veltīja lielu interesi, neizpalika arī pasniedzējas ieteikumi, par to, kur ģipša traukus var pielietot. Tad tapa svečturi. Pēc pusotras stundas intensīva darba, maisot un lipinot ģipsi, veidojot un lejot, varējām atvilkt nedaudz elpu, lai turpinātu.

Pēc kafijas pauzes varējām ķerties klāt otrai dienas tēmai – kroņi. Daudzus gan darīja bažīgus – kā tad būs ar tām pērlēm kroņos?  Bet process bija interesants un nomierinošs. Darbam tika paredzētas 3 stundas, prieks, ka lielākajai daļai izdevās iekļauties un mājup varēja doties ar skaistām matu rotām.

Liels paldies pasniedzējai Vēsmai Mēnesei par atsaucību, padomiem! Paldies arī visiem, kuri darbojās šinīs nodarbībās! Tiksimies drīz, lai radītu ko jaunu un skaistu!

Ilva Saveļjeva

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other