Aicinām pieteikties IV Bērnu un jauniešu populārās mūzikas festivālam “SAULES RITMI SĒLIJĀ” , kurš notiks 2019. gada 7.- 8. jūnijā, Jaunjelgavā!

Festivāla mērķis: noorganizēt populārās mūzikas festivālu bērniem un jauniešiem “Saules Ritmi Sēlijā”, iesaistot solistus un mazos mūzikas kolektīvus – popgrupas, vokālās grupas, vokāli instrumentālās un instrumentālās grupas –  vecumā no8 līdz 20 gadiem.

7.jūnijā plānots lielkoncerts Vecpilsētas laukumā uz īpaši tam uzstādītas skatuves ar kvalitatīvu apskaņošanu un gaismošanu, profesionālu mūziķu piedalīšanos un skatītāju žūriju; ar apbalvošanas ceremoniju, īpaši izceļot Sēlijas tautas dziesmas izpildījumu mūsdienīgā mūzikas formātā, kopdziesmām, kā arī vakara saviesīgo daļu dalībniekiem
un kolektīvu vadītājiem.


* Nakšņošana “telšu pilsētiņā”.

8.jūnija rītā plānotas divas meistarklases Jāņu svinēšanas tradīciju Sēlijā un īpašo rotāšanas tradīciju izzināšana, tuvojoties vasaras Saulgriežiem, kopā ar tradicionālās dziedāšanas grupu „Saucējas”.
*Jaunjelgavas pilsētas apskate un izbrauciens ar kuģīti “Balta kaza”.

Informatīva pieteikšanās festivālam „Saules Ritmi Sēlijā” līdz 2019.gada 30.aprīlimpa tālr. 29497587 vai anita.ostrovska@jaunjelgava.lv; una.arbidane@inbox.lv
Precizētu informāciju (Nolikumu, kopdziesmas, dienas plānu) nosūtīsim pēc Jūsu pieteikšanās!

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other