Bij’ manam kumeļam Zvaigžņu deķis mugurā…

Novadu izveidošanās 2009. gadā sakrita ar ekonomisko krīzi, ko tolaik piedzīvoja mūsu valsts. Daudzi palika bez darba, samazināja algas un pabalstus. Līdztekus tam pašiem bija jāveido jauna struktūra, kā turpmāk, apvienoti vienā novadā, strādāsim. Nebija viegli. Rajonu laikā bija vienmērīgi sadalītas teritorijas, kur atradās apdzīvotās vietas un centri. Bet pamazām jaunizveidotais novads un katrs pagasts atsevišķi attīstījās. Katram bija sava attīstības vīzija, un tā pamazām īstenojās. Mūsu sapņu kumeļam pamazām izdevās aizvest mūs dažādu vajadzīgu projektu izsapņošanā un realizācijā. Mūsu sapņu kumeļam tomēr ir “zvaigžņu deķis mugurā”, jo katrs izlolotais darbs, katrs realizētais projekts ir kā mazs, spožs gabaliņš mūsu kopējā novada deķī.

Šo asociāciju iespaidā aicinām visus novada iedzīvotājus, īpaši čaklās rokdarbnieces, 10x10cm kvadrātiņos ieaust, ietamborēt, izšūt….vārdu sakot, jebkurā tehnikā iezīmēt aizvadīto 10 mūsu novada gadu krāsas un izjūtas. Šos jūsu darinātos 10×10 cm kvadrātiņus jānogādā līdz 20.jūnijam katram sava pagasta pārvaldē, kur tos saliks vienotā segā, satamborējot kopā 1x1m lielu segu. 4.jūlijā šos katra pagasta deķus saliksim vienotā kopējā 2×2 m lielā segā, kuru novada desmitgades svētkos 6.jūlijā izliksim mūsu visu un viesu apskatei Neretas kultūras namā, tad mūsu visu darinātā sega no 400 maziem gabaliņiem apceļos pagastus un tiks nodota novada novadpētniecības muzejā.

Ļoti aicinu visus būt aktīviem, atbalstīt ideju par kopīgas segas izveidi! Lai mums izdodas krāšņa, interesanta un mūsu labās domas izstarojoša kopsega!

Žanna Miezīte

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other