Stand-up izrāde Ērberģē

Trešdienas vakarā 10.aprīlī Ērberģes muižas kamīnzālē viesojās stand-up komiķis un pasākumu vadītājs Maksims Trivaškevičs ar izrādi ”Humors pa latviski”.

Jau kādu laiku biju plānojusi kaut ko nebijušu novadā. Skatoties Jāņa Skuteļa šovu ”Pusnakts šovs septiņos”, pamanīju Maksimu. Stand- up izrādes, improvizācijas teātri vairs nav jaunums Latvijas publikai, tā es nolēmu uzrunāt Maksimu, lai sniedz nelielu humora devu aprīlī -joku mēnesī – pie mums.

Ar Backstreet boys dziesmu un dažiem uznākšanas specefektiem izrāde varēja sākties…un tā viņš tur stāvēja, klusēdams…skatījās publikā, nepakustinot ne vaibstu. Līdz ar pirmo smīkņāšanu sāka birt joki, iesaistot publiku, neizpalika otrs uznākšanas mēģinājums ar plaukšķenes specefektiem. Stundas garā izrāde deva pozitīvas emocijas un smaidu visiem, kuri atnāca.

Maksimam lēnām top jauna izrāde, būsim uz sakariem un aicināsim vēl. Paldies visiem, kuri ieradās trešdienas vakarā un nedaudz relaksējās ar joku palīdzību. Paldies Maksimam Trivaškevičam!

Ilva Saveļjeva

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other