Pa Lieldienu zaķa pēdām

17.aprīlī Mazzalves pagasta bibliotekāre Agnija devās ciemos pie Mazzalves pamatskolas pirmsskolas bērniem, lai radoši pastrādātu un nodotu sveicienus no Lieldienu zaķa.

Noklausījušies dzejoli par Lieldienu zaķi, bērni veidoja savus zaķus, kas būs kā zīme, ka viņš tiek gaidīts un bērni ir pelnījuši kādu ļoti skaistu olu no lielā olu groza.

 Pēc tam bērni zīmēja, krāsoja raibu raibās olas, lai zaķim ir kur acis pamielot un smelties krāsu idejas nākamajām Lieldienām. Kamēr bērni cītīgi darbojās, bibliotekāre lasīja stāstu par slinko zaķi.

Nobeigumā katrs saņēma īpašu sveicienu no Lieldienu zaķa – saldu zelta olu un Lieldienu zaķa vizītkarti, kā rezultātā bērni uzzināja katrs sava īpašā Lieldienu zaķa vārdu – Ķirbītis, Dūmiņš, Bonijs, Bembijs, Binkijs, Mimi.

Mazzalves pagasta

bibliotekāre Agnija

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other