Neretas novada pašvaldība izsludina konkursu “Darīsim kopā”

Neretas novada pašvaldība otro gadu pēc kārtas organizē  konkursu “Darīsim kopā!”, kas paredz līdz 500 eiro atbalstu astoņiem iedzīvotāju iniciatīvas projektiem.
Projektu Konkursa mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti Neretas novadā gan fiziskajā, gan sociālajā jomā ar novada iedzīvotāju privātu iniciatīvu, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu, iesaistot iedzīvotājus sabiedriskajā darbā, attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem.

Projekta pieteikumu ar norādi uz aploksnes “Iedzīvotāju iniciatīvu konkurss “Darīsim kopā!” neatvērt līdz 24. maijam plkst. 14:00” jāiesniedz personīgi Neretas novada pašvaldībā vai pagastu pārvaldēs līdz 2019. gada 24. maijam plkst. 12.00 (saņemšanas datums, laiks).

Detalizēta informācija nolikumā.

Nolikums

Projekta pieteikuma veidlapa

Projekta darbības un rezultātu pārskats

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other