Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēnu Pavasara koncerts Neretas kultūras namā

8.maijā Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēni kopā ar saviem vecākiem Neretas kultūras namā pulcējās uz jau par tradīciju kļuvušo Pavasara koncertu, kur skolas direktore Laima Grebska un direktores vietniece mācību un audzināšanas darbā Viktorija Trukša pateicās audzēkņiem un viņu vecākiem par 2018./2019.gada mācību sezonas sasniegumiem. Vienlaikus tā ir arī iespēja skolas audzēkņiem teikt paldies arī saviem vecākiem un veltīt viņiem Mātes dienas koncertu, demonstrējot šajā mācību gadā ārpusstundu aktivitātēs paveikto.

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas direktore L.Grebska uzrunā klātesošajiem pateicās par ieguldīto darbu kā bērniem, tā vecākiem. Audzēkņi no skolas vadības par panākumiem olimpiādēs, sportā, zinātniski pētnieciskajos darbos, konkursos saņēma atzinības vārdus. Skolas direktore pirms ierastās kopējās fotografēšanās pauda vēlējumu nākamgad redzēt vēl lielāku skolēnu skaitu kopbildē, jo, kā teica direktore, “ieguldot rūpīgu darbu, nekas nav neiespējams”. Kopējā fotografēšanās sporta skolotājam un fotografēšanas entuziastam Mairim Dzenim allaž prasa apdomāšanos par to, kā vecāku un audzēkņu, kas guvuši atzinību visa mācību gada garumā, lielo skaitu ietvert vienā fotogrāfijā. Fotografēšanas brīdī klāt nevarēja būt Kārlis Plusniņš, kas tieši šajā dienā ar citiem LTV skolēnu erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” finālu uzvarētājiem bija pieņemšanā pie Valsts Prezidenta Raimonda Vējoņa.

Skolēni saviem vecākiem un skolotājiem bija sarūpējuši koncertu – dziedāja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas koris Anitas Šolmanes vadībā, raitā deju solī metās skolas deju kolektīvi, kurus vadītāja Inita Kalniņa allaž ir sagatavojusi mākslinieciski augstvērtīgā līmenī, skolotājas Aijas Kalnāres sagatavotie daiļlasītāji demonstrēja aktieriskās prasmes un spēju skaisti deklamēt tekstu, tāpat arī skolas grupa “One too many”, kas nupat ar panākumiem piedalījusies jauno grupu festivālā Viesītē “Homesick”, kur ieguvusi trešo vietu un tās soliste Samanta Cvetkova atzīta par labāko vokālisti, priecēja ar aktuālām popdziesmām.

Lai veiksmīgs eksāmenu laiks tiem, kam tie nupat sāksies, un priecīgs mācību gada noslēgums!

Daiga Meldere

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other