Neretas novada jaunieši iesaistās projektā “PROTI un DARI!”

Jau trešo gadu Neretas novada 15 – 29 gadus veci jaunieši tiek iesaistīti projektā “PROTI un DARI!” (Nr. 8.3.3.0./15/I/001) Arī šobrīd 3 jaunietes no Neretas  novada 4 mēnešus aktīvi darbosies projektā.

Projekta aktivitāšu rezultātā jaunietes ir sarosījušās, sapazinušās, guvušas pieredzi un idejas, apmeklējot dažādus pasākumus, piemēram, Neretas novada svētkos organizējot atrakcijas bērniem, viesojoties pie novada uzņēmējiem un izzinot viņu darba pieredzi. Dažādos kursos, ko jaunietes apmeklēs projekta ietvaros, viņas papildinās zināšanas vai iegūs jaunas prasmes (jaunietes apmeklēs manikīra, aprūpētāju un pavāru kursus). Svarīgi ir būt aktīvam, ieinteresētam, un viss izdosies.

Aicinām pieteikties pie projekta vadītājas Neretas novadā Žannas Miezītes (tālr. 29339832 vai e-pastā zanna.miezite@gmail.com) tos jauniešus, kuri ir 15 – 29 gadus jauni, nemācās, nestrādā un nesaņem bezdarbnieka pabalstu, lai kopā projekta ietvaros rastu risinājumu savas karjeras veidošanā.

Žanna Miezīte

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other