4.maijā Neretā gadatirgus

Dzestrajā 4.maijā notika Pavasara gadatirgus, kas tradicionāli notiek maija pirmajā sestdienā. Vēsums un pavasara mainīgie laika apstākļi nebija aizbiedējuši ne pircējus, ne pārdevējus. Šogad gadatirgus notika vienlaikus ar Latvijas Neatkarības atjaunošanas svētkiem.

Pirms došanās svinēt Latvijas neatkarības atjaunošanas svētkus ģimenē vai kādā no pasākumiem (Ērberģē tika organizēti Baltā galdauta svētki, Sproģu Saieta namā Neretas novada novadpētniecības muzeja vadītājas Lidijas Ozoliņas vadībā tika lasītas Sibīrijas vēstules, kuru lasījums jau 25.marta komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltītajā pasākumā bija izpelnījies atzinīgas atsauksmes, savukārt neretieši apmeklētajiem bija sarūpējuši muzikālu sveicienu Zigurda Kalnāres un grupas “One too many” vadībā) tā bija iespēja kaut ko iegādāties arī svētku galdam, dārzam.

Daiga Meldere

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other