Sezona noslēgusies

Maijā noslēdzās Latvijas Jaunatnes un Latvijas Senioru klasiskā volejbola čempionāti. Aizkraukles novada sporta skolas meiteņu volejbola komandas startēja U14 un U15 vecuma grupās. Čempionāta laikā volejbolistes Endija Kapele, Amanda Regute, Sintija Caune, Līva Ieviņa, Elza Ivanova, Gabriela Ignatika, Elīna Regute, Zita Tihonova kopumā demonstrēja labu volejbolu, īpaši finālspēlēs.

Sevišķi skaista un meistarīga spēle bija U15 grupā ar Minusas volejbola skolas audzēknēm, kas diemžēl noslēdzās ar 2:3 (25:23; 22:25; 25:20; 20:25; 15:17), tomēr šis zaudējums bija daudz vērtīgāka par citām uzvarām! U14 grupā finālspēļu pirmajā dienā nācās spēlēt bez uzbrukuma līderes Amandas Regutes. Bija jāmaina izvietojumu un taktiku, saspēles vadītāja Endija Kapele izcili aizvietoja Amandu uzbrukumā, un komanda kopumā rādīja ļoti labu sadarbību laukumā un izcīnīja divas uzvaras trijās spēlēs. Otrās dienas spēlēs jau varēja spēlēt Amanda Regute un abas spēles tika uzvarētas, tai skaitā arī Minusas VS ar 2:0.  U15 vecuma grupā Latvijas Jaunatnes volejbola čempionātā startēja 16 komandas, Aizkraules NSS volejbolistes izcīnīja 8.vietu, bet U14 vecuma grupā čempionātā spēlēja 17 komandas un mūsu volejbolistes arī izcīnīja 8.vietu. Ņemot vērā daudzus objektīvus apstākļus, tai skaitā ļoti nopietnas abu komandu sastāva izmaiņas saniegts ir ļoti labs gala rezultāts!

Latvijas Senioru volejbola čempionāta finālā 50+ vīriešu grupā Neretas komandai nācās spēlēt par 5. – 8.vietām. Uzvarot visās spēlēs (Nereta – Durbe 2:0; Nereta – Ventspils 2:0; Nereta – Madona 2:0) komanda izcīnīja 5.vietu valstī.

 

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other