Vakars Ērberģes muižā

18. maijā no 19.00 – 21.00 Ērberģes muiža bija atvērta un gaidīja savus apmeklētājus. Šoreiz vakars bija pārsteidzoši jauks, tāpēc izvēlējāmies ar apmeklētājiem pastaigāties pa muižas pagalmu un parku. Patīkami, ka tālākie viesi izrādījās atbraukuši no Beļavas, netālie – no Vecumniekiem,  Kurmenes un Aizkraukles,  bet nebija aizmirsuši ierasties arī vietējie – mūsu mīļie ērberģieši. Atkal tika uzzināts kaut kas jauns.

Visiem patika barona stāstījums par pazemes ejām, par to liecināja daudzie jautājumi pēc stāstījuma.

Patika arī Zandas runātais “Tālavas taurētājs” pie koka, kuru nākamajā dienā nozāģēja.

Tika runāts par sevis un savas zemes sargāšanu, pūtām burbuļus, lai visi sliktie nodomi aizlido no mums prom.

Tika gan dejots, gan griezti “vilciņi” (šī spēle īpaši aizrāva mazos apmeklētājus), gan dzerta ķimeņmētru tēja, gan izgaršotas dažādu ievārījumu maizes.

Patīkami, ka apmeklētāju bija krietns pulciņš.

Silvija Lisovska

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other