Mazzalves pamatskolas skolēni no pārvaldes vadītājas saņem Zelta, Sudraba, Bronzas un Cerību liecības

Mācību gada noslēgumā jau kļuvis par tradīciju, ka Mazzalves pamatskolas skolēni tiek aicināti uz svinīgo pieņemšanu pie pagasta pārvaldes vadītājas. Šajā pasākumā skolēniem tiek izsniegtas nopelnītās Zelta, Sudraba, Bronzas un Cerību liecības, un minētie skolēni tiek ierakstīti pagasta Goda grāmatā.

Šo mācību gadu Mazzalves pamatskolā ar Zelta liecību beidza 6.klases skolniece Zanda Zariņa (viņa arī tika ielūgta uz pieņemšanu pie Neretas novada domes priekšsēdētāja, lai saņemtu naudas balvu) un 2.klases skolniece Elīna Koklevska. Sudraba liecības saņēma 8 skolēni, bet bronzas – 18. Ingus Rusiņš saņēma Cerību liecību par īpašu uzcītību.

Ielūgtie bērni un viņu vecāki kopā nofotografējās. Pasākuma dalībniekus sveica Rīgas “Namiņa” mūzikas skolas jaunieši ar skanīgiem klavierspēles, saksofonspēles, vijoļspēles priekšnesumiem.

Pēcpusdienā izskanēja fantastisks minētās mūzikas skolas orķestra koncerts Mazzalves pamatskolas kamīnzālē kā jauks sveiciens vasarai.

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other