Mazzalves pamatskolas skolēni pirmo reizi piedalās ZZ čempionātā

Šogad 23.maijā Mazzalves pamatskolas  5. un 6. klases skolēni devās uz Ropažu novadu uz sporta kompleksu 333, kur notika ZZ čempionāta fināls.

Ceļš uz finālu nebija viegls. Klasei bija jāizdomā un jānofilmē uzvaras deja – lai iekļūtu pusfinālā. Lai tiktu finālā, katram komandas dalībniekam bija jāizpilda individuālie uzdevumi un visai komandai jānofilmē eksperiments,  jāizveido karogs un sauklis uz tā. Laiks, ko pavadījām kopā, pildot vai domājot uzdevumus, ir  satuvinājis, uzlabojis attiecības starp klasēm un komandas dalībniekiem.

Gada lielākais un gaidītākais notikums skolēniem – “ZZ Čempionāts”- šogad notika jau 13.reizi. Lielajā  finālā  5.-6.klašu grupā 180 komandas no visas Latvijas cīnījās par kāroto uzvaru.  Sacensības tika sadalītas 8 zonās, katra zona bija atšķirīga un cita par citu interesantāka -ZZ Akvaparks, SEB uzvaras karogi, Ahhaa Lielritenis, Ar elektrību neriskē, Vēl augstāk ar Tele2, Kopā uz uzvaru, Škirzinis, Bumbo un ripo. Mums visvairāk patika stafete uz ūdens. Uzdevums – kāpšana 9 m augstā alpīnisma sienā – bija pārbaudījums, kas lika saņemties, pārvarēt bailes no augstuma un pārvarēt pašam sevi.

 Lai arī neizcīnījām sacensību galvenās godalgas, esam priecīgi un lepni par to, ko paveicām, jo ik pārbaudījums pārbaudīja mūs pašus, palīdzot saprast, ka galvenā vērtība ir sadarbībai un draugu atbalstam.

 „ZZ Čempionāts” ir jauna un vērtīga pieredze, esam apņēmības pilni nākamgad atkal piedalīties.

Īpašie viesi – vieni un vienīgie “Bermundu Divstūris” – padarīja šo dienu neaizmirstamu!

Paldies skolotājai Ludmila Rozei, kura motivēja piedalīties ZZ čempionātā, kā arī palīdzēja un atbalstīja visos ZZ čempionāta posmos.

6. klases skolniece Amanda Osipova

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other