Neretas novadā pasniedz Zelta liecības

3.jūnijā Neretas novada Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas un Mazzalves pamatskolas audzēkņi, kuru liecībā sekmju vidējais vērtējums ir ne mazāks kā 9 balles, devās uz pieņemšanu pie Neretas novada domes priekšsēdētāja Arvīda Kvieša.

Šogad Neretas novadā Zelta liecību saņēma 9 skolēni. Par sasniegumiem mācībās katrs no skolēniem saņēma 25 EUR naudas prēmiju. Visaugstāko vērtējumu mācībās 2018./2019. mācību gadā uzrādījis 10.klases audzēknis Kārlis Plusniņš, kura vidējais sekmju vērtējums liecībā ir 9.86. Kārlis arī saņēma 250 EUR naudas balvu no Neretas novada domes par uzvaru LTV erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”.

9.klase ir īpaši bagāta ar mācību izcilniekiem – četrām skolniecēm liecībā vidējais sekmju vērtējums ir augstāks par 9 ballēm – Trīnai Pavlovičai tas ir 9.63, Martai Ragelei – 9.25, Samantai Cvetkovai – 9.19 un Līvai Martai Klibiķei – 9.13. 10.klases skolniece Erīda Cepurīte saņēmusi 9.43 balles liecībā šajā mācību gadā. Savukārt 12.klases skolēns Armands Aivis Gorbačovs – 9.08. Divi 6.klases skolēni uzrādījuši vienādu vērtējumu – gan Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas audzēknis Raivo Sprostiņš, gan Mazzalves pamatskolas skolniece Zanda Zariņa nopelnījuši 9 balles.

Domes priekšsēdētājs A.Kviesis pauda gandarījumu par to, ka apbalvojamo skolēnu skaits ir ievērojams, ņemot vērā skolēnu skaitu, kas pēdējos gados samazinās. Neretas novada pašvaldības vadītājs vēlēja skolēniem veiksmīgas vasaras brīvdienas, labu atpūtu, lai nākamajā gadā startētu jauniem spēkiem un gūtu jaunus panākumus.

Izglītības, kultūras, sporta, tūrisma un jaunatnes lietu nodaļas vadītāja Žanna Miezīte novada izcilniekiem mācībās teica, ka par viņu sasniegumiem priecājas ne tikai vecāki, bet arī pārējā sabiedrība: ”No šādiem panākumiem iedvesmojas visi pārējie. Jūs piedalāties olimpiādēs, pārstāvat savas skolas. Īpaši mazam novadam  tas ir būtiski, ka tā vārds izskan spoži, bieži un labā nozīmē.”

Veiksmi skolēniem eksāmenos un turpmākā dzīves ceļa izvēlē!

Daiga Meldere

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other