Bronzas medaļas Latvijas čempionāta 1.posmā

Jau trešo sezonu Aizkraukles NSS volejbolistes vasarā piedalās Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionātā. Pirmajā sezonā 2017. gada vasarā U13 grupā Amanda Regute/Kitija Kuzņecova kļuva par Latvijas čempionēm. Otrajā sezonā jau spēlējot divās vecuma grupās U15 un U17 šis pāris aizspēlējās līdz fināliem, tomēr uz fināliem tikai sev zināmu apstākļu dēļ neaizbrauca. 

Šogad, pateicoties vecāku ieinteresētībai un meiteņu vēlmei, izveidojies jauns pludmales volejbola pāris Amanda Regute un Endija Kapele. Abas meitenes ir klasiskā volejbola komandas līderes – Amanda universāla uzbrucēja, Endija saspēles vadītāja. Gadiem spēlējot kopā ir izveidojusies teicama sadarbība un sapratne. To meitenes apliecināja arī šī gada Latvijas Pludmales čempionāta 1.posmā 6.jūnijā Vecāķos, spēlējot U15 grupā.

Vecāķu pludmales 24 laukumos 6.jūnijā notika Latvijas Jaunatnes čempionāta 1.posms U15 un U19 vecuma grupās jaunietēm un jauniešiem. Amanda Regute/Endija Kapele  bija viens no 59 meiteņu pāriem U15 grupā, kuri uzsāka sacensības 1.posmā. Apakšgrupā uzvarot Preiļu pāri 21:3 un “O-Sands” pāri 21:10, kā pirmās iekļuva 1/8 finālā un pārspēja Limbažu pāri 21:10. Ceturtdaļfinālā mūsu meitenes tikās ar citu pāri no Preiļiem un uzvarēja 21:9. Pusfinālā Amanda/Endija ļoti saspringtā spēlē 1:2 (15:11; 13:15; 9:11) zaudēja Igaunijas volejbolistēm. Šī bija fināla cienīga bezkompromisu spēle, ko atzīmēja arī visi citi klatesošie treneri un skatītāji. Spēlē par 3.vietu meitenes pārliecinoši 2:0 ( 15:7; 15:6) uzvarēja Liepājas pludmales volejbolistes.

Savās pirmajās valsts mēroga sacensībās jaunizveidotais pludmales volejbola pāris Amanda Regute/Endija Kapele izcīnīja 3.vietu! Šis ir izcils panākums, kas neapšaubāmi vieš cerības nākotnē…

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other