“Ērberģiešu” projektā māla podniecības meistarklase

“Ērberģiešu” projektā “Sēlijas saimnieču un amatnieku meistardarbnīcas Neretas novadā”, kurš ieguva finansējumu Latvijas valsts mežu atbalstītās Zemgales kultūras programmas 2019 projektu konkursā, pirmā bija Sēlijas kulinārijas meistarklase pie Irmas Tomsones Pilkalnē, bet 26.jūnijā visi interesenti tika aicināti uz Neretas pagasta “Somāniem” pie Silvijas Berķes – Bergas uz māla podniecības meistarklasi.

”Somānos” sabrauca interesenti gan no Neretas, Ērberģes, Pilskalnes, gan no Kurmenes, bija pat viešņa no Kanādas.

Izzinājām visu no māla atrašanas savas mājas tuvumā aiz sakņu dārziņa, sagatavošanas līdz virpošanai un apdedzināšanai ceplī. Dabūjām izjust māla sīkstumu, jo mīcīšana gan ar kājām, gan ar rokām, māla mešana pret beņķi nebija nemaz tik viegla (vajag spēku un pacietību). Vairākas izmēģinājām, kā tas ir. Tas nav darbs baltrocīšiem! Kad māls bija sagatavots, meistare to ietina nostāvēties uz 3 dienām, bet ar jau iepriekš sagatavotu mālu demonstrēja mums māla virpošanas procesu. Mūsu acu priekšā tapa jauks svečturis. Apskatījām arī cepli, kurā 10 stundas, pamazām piemetot alkšņu, egļu un priežu zarus, izvirpotie māla trauki jāapdedzina. Protams, šo procesu neizbaudījām, jo tik daudz laika mums nebija atvēlēts, bet pēc Silvijas kundzes tēlainā stāstījuma to dzīvi iztēlojāmies.

Mums bija iespēja nelielā izstādē apskatīt Silvijas Berķes-Bergas virpotos traukus un arī sev tīkamākos par simbolisku samaksu iegādāties atmiņai par saistošo nodarbību un viesmīlīgo uzņemšanu.

Pabijām arī pie tuvējā avotiņa, kur izbaudījām Silvijas kundzes rīkstnieces spējas. Arī pašas pamēģinājām sajust ūdens un uguns āderes. Dažām žuburainais žagars bija paklausīgs.

Priecājāmies arī par saimnieces daudzajām krāšņajām un ne tik pierastajām puķēm mājas priekšā.

Tā bija iespaidiem bagāta pēcpusdiena, kura rosina darboties, izpaust sevi.

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other