No 24.-26.augustam Zalves un Pilskalnes teritorijā notiks NATO karavīru pārvietošanās

No 24. līdz 26. augustam sakarā ar militārajām mācībām “Namejs 2018” Neretas novada teritorijā – Zalvē un Pilskalnē – notiks bruņotu NATO karavīru pārvietošanās, tiks ieviesti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi Pilskalnes apkaimē, 

kamēr notiks kaujas situācijas izspēle Gricgales mežā. 25.-26. augustā iespējams paaugstināts trokšņu līmenis, kā arī pastiprināta autotransporta kustība pa koplietošanas ceļiem.

Kaujas aktīvā fāze notiks Pilskalnes apkārtnē, savukārt štābs – sakarnieki, mediķi, štāba elementi –  būs Zalves teritorijā.

Mācību laikā ārpus poligona tiks pielietota tikai mācību munīcija un imitācijas līdzekļi, kā arī notiks kaujas imitācija ārpus poligona iepriekš saskaņotās teritorijās.

Mācību munīcija rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Tomēr vēršam uzmanību, ka arī mācību munīciju, ja tāda tiek atrasta, nedrīkst aiztikt. Teritorijas pēc tam tiks sakoptas.

Militārās tehnikas kolonnas pavada Valsts policija, Militārā policija vai Pārvietošanas koordinācijas centrs. Tuvojoties militārās tehnikas kolonnai, bruņotie spēki aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un netraucēt kolonnu kustību, piemēram, mēģinot to apdzīt.

Bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem.

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other