Neretas novada sociālās aprūpes centrs saņem humānās palīdzības kravu

Īsi pirms Vasaras Saulgriežiem, 19. jūnijā, Neretas sociālās aprūpes centrs sadarbībā ar Francijas organizāciju “AIMA” saņēma humānās palīdzības kravu, kurā, pēc sociālās aprūpes centra vadītājas Inas Riekstiņas lūguma, bija gultas, galdi, krēsli, nakts skapīši, drēbju skapji un dažādi funkcionālie palīglīdzekļi.

Līdzīga krava tika saņemta arī 2016. gadā.

Sociālā aprūpes centra vadītāja Ina Riekstiņa skaidro, ka visas piegādātas mantas pamazām tiks pārvestas uz aprūpes centru, nomainot nolietojušās mēbeles uz krietni vien labākām. Tā kā šīs kravas apjoms ir ļoti liels un visām atsūtītajām mēbelēm rast pielietojumu nebūs iespējams, tad aprūpes centrs sadarbosies arī ar citām sociālās palīdzības iestādēm.

Agnese Putniņa

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other