Izposta un atstāj aiz sevis nekārtību

2019. gada 7. jūlija naktī pēc Neretas novada 10 gadu jubilejas svētku koncerta Neretas pagasta Dzirnavu saliņā ikviens tika aicināts uz svētku balli. Pēc svētkiem organizatoriem atklājās nepatīkams skats – izpostītas un salauztas svētku dekorācijas, izmētāti atkritumi un atkritumu urna iemesta upē, izdzertās alkohola pudeles saplēstas pret estrādes bruģi un apgāztas tualetes.

Žēl un ir skumji, ka mums Neretas novadā ir tādi iedzīvotāji, kas neciena un ir spējīgi tik cietsirdīgi izturēties pret citu cilvēku darbu. Rodas sajūta, ka cilvēkiem nav vajadzīgas balles,  ja aiz sevis atstāj tādu vandālismu.

Ja kāds ir redzējis vai zina, kas to izdarīja, lūgums ziņot Neretas pagasta pārvaldes vadītājam Jurim Zālītim vai Neretas kultūras nama vadītājai Initai Kalniņai!

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other