Piektdien Neretas novadā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības

Piektdien, 12.jūlijā, plkst. 11:00, Valsts sociālās aprūpes centrā “Mēmele”, Mazzalves pagastā, Neretas novadā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības.

Mācību scenārijs paredz, ka sociālās aprūpes centra dzīvojamās ēkas 2.stāva vienā no istabām izceļas ugunsgrēks. Sadūmojums izplatās pa ēkas stāviem un ugunsdzēsējiem glābējiem ir jāveic cilvēku glābšana un ugunsgrēka dzēšana.

Mācībās piedalīsies Aizkraukles daļas, Jaunjelgavas, Neretas un Vecumnieku posteņu ugunsdzēsēji glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā un veikšanā sarežģītos objektos. Līdzās tam tiks pārbaudīta aprūpes centra personāla rīcība, izceļoties ugunsgrēkam.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās sociālās aprūpes centra teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu!

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem ir iespēja vērot mācību norisi, iepriekš piesakoties pie VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākās inspektores Viktorijas Gribustes, zvanot pa tel.nr.29468106 vai rakstot uz epastu: viktorija.gribuste@vugd.gov.lv.

 

Plašākai informācijai:

Viktorija Gribuste

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore

Tel. 29468106, viktorija.gribuste@vugd.gov.lv

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other