Pēc 15 gadu pārtraukuma Latvijas U18 izlase uzvar Baltijas komandu čempionātā vieglatlētikā

2. augustā Viļņā norisinājās tradicionālais Baltijas komandu U18 čempionāts vieglatlētikā, kur pēc piecpadsmit gadu pārtraukuma pārliecinošus uzvaras laurus plūca Latvijas vieglatlēti.

Divi Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa  vidusskolas audzēkņi – Liāna Roze un Nils Muraška bija uzaicināti pārstāvēt Latvijas izlasi Baltijas čempionātā U18 grupā. Abi jaunieši piedalījās vesera mešanā komandu cīņā, dodot savu artavu izlases punktu summā. Gan Liāna, gan Nils izcīnīja 4.vietu. Līdz medaļai nedaudz pietrūka, bet trenera Zigurda Karola vērtējumā abi sportisti startēja atzīstami.

N.Muraška sasniedza savu personīgo un skolas rekordu savā vecuma grupā, raidot savu 5 kg smago veseri 52,14 m tālu.

Kopvērtējumā Latvijas izlase šajā vecuma grupā uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši. Igaunijas un Lietuvas izlasi līdz šim latviešiem nebija izdevies uzvarēt pēdējos 15 gadus.  Pēdējā reize, kad Latvijas izlase svinēja uzvaru, bija 2004. gada vasarā, kad sacensības notika Valmierā.

Latvijas izlase kopsummā ieguva 286 punktus, savukārt Lietuvas un Igaunijas komandām punktu summa bija vienāda – 230 punkti attiecīgi katrai.

Paldies Neretas novada audzēkņiem Nilam un Liānai  un viņu trenerim Zigurdam Karolam par ieguldīto darbu un kopīgo devumu Latvijas izlases uzvaras kaldināšanā!

 

                                                                                                          Daiga Meldere

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other