Gleznošanas plenērs ar Māru Daugavieti un Maiju Arseņjevu

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi arī vasarā ir gatavi mācīties! Divas Maskavā dzīvojošas latviešu izcelsmes gleznotājas – Māra Daugaviete un Maija Arseņjeva – ar prieku uzņēma savās lauku mājās deviņus jaunos māksliniekus un viņu skolotāju uz vasaras gleznošanas plenēru.

Šoreiz mums bija vēlme labāk apgūt tieši akvareļu glezniecības tehniku. Akvarelis ir visai neprognozējams un “nepaklausīgs”, vajadzīgas zināšanas, lai to savaldītu. Mākslinieces ierādīja trīs dažādus veidus, kā var strādāt ar akvareli. Gleznojot sapratām arī to, ka katrs gleznotājs tomēr atrod savu pieeju akvarelim, tādēļ arī māksla ir tik radoša un tajā nav vienas pareizās metodes.

Katram gleznotmīlim skaistajā Daugaviešu ģimenes dārzā tapa trīs dažādi akvareļi, un atkal tika iegūta jauna mākslas pieredze. Paldies abām viesmīlīgajām un sirsnīgajām gleznotājām!

Dita Pavloviča,

 Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other