Pārstāvam Sēliju Rīgas svētkos

Rīgas svētku laikā Esplanādē jau trešo reizi notika tradicionālais meistaru gadatirgus un novadu kultūras programma “Gabaliņš Latvijas”. Trīs dienu garumā meistari no visas Latvijas demonstrēja savas prasmes, piedāvāja savus darinājumus – adījumus, apģērbus, pinumus, dabīgos skaistumkopšanas produktus, našķus u.c., kā arī paralēli tirdziņam varēja iepazīties ar Latvijas pilsētu un novadu tūrisma piedāvājumiem, vērot novadu kultūras programmu “Latvijas leģendas”.

Sēliju 17.augustā Rīgā Esplanādē ar stundu garu uzvedumu “Neretas novada leģendas” pārstāvēja Neretas novada pašdarbnieki no Mazzalves un Pilskalnes – dziedātāju kopa “Mazzalve” (vadītāja K.Ozoliņa), brīvā stila deju kopa “Mozaīka” (vadītāja Dz.Noreika), senioru deju kopa “Kamenes” (vadītāja A.Vadzīte) un Mazzalves amatierteātris “Tradare” (vadītāja S.Lisovska). Novadu kultūras programmā “Gabaliņš Latvijas. Latvijas leģendas” 17.augustā savus novadus pārstāvēja arī postfolkloras apvienība “Dimti” no Skrīveriem un etnogrāfiskais ansamblis “Suitu sievas” no Alsungas. Tā bija jauka novadu sasaukšanās, kas pulcēja daudzus rīdziniekus un pilsētas viesus.

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other