Brīvdabas kino seanss

Siltā augusta vakarā Neretā notika pirmais brīvdabas kino seanss. Neretas luterāņu draudze sadarbībā ar misiju “Luterāņu stunda” aicināja ikvienu kino cienītāju piedalīties neparastā piedzīvojumā – baudīt kino zem zvaigžņotām debesīm.

“Sieviete karā” ir gluži jauna filma, uz ekrāniem iznākusi 2018. gadā. Tā nav skatāma lielajos komerciālajos kinoteātros. Lēni spraigs sižets risinās uz Īslandes skarbās dabas fona. Galvenā varone Halla ir gandrīz piecdesmit gadus veca neatkarīga sieviete, kora vadītāja, kas dzīvo dubultu dzīvi kā kaislīga vides aktīviste. Sākot ar sīku vandālismu un beidzot ar tiešu rūpniecisko sabotāžu, viņai izdodas apturēt sarunas starp Īslandes valdību un Ķīnas alumīnija ražošanas korporāciju. Bet tieši tad, kad viņa sāk plānot savu lielāko un drosmīgāko operāciju, viņa saņem negaidītu vēstuli, kas visu maina. Viņas pieteikums adoptēt bērnu beidzot ir pieņemts, un Ukrainā viņu gaida maza meitenīte. Vai vienam cilvēkam ir pa spēkam mainīt sistēmu?

Filmu noskatījās aptuveni 35 dažāda vecuma skatītāji, vēlais vakars bija silts un sajūta- omulīga.

Plānojam jaunu brīvdabas kino seansu nākamajā gadā.

Dita Pavloviča

Foto: Inga Zvilna, Dita Pavloviča

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other