Mazzalvē aizvadītas otrās autofotoorientēšanās sacensības

Svētdien, 18. augusta rītā Ērberģē pie muižas parka atkal pulcējās autofotoorientēšanās fani. Šoreiz sacensību dalībniekus maršruts no Mazzalves veda arī uz Kurmeni un Valli, kur piecu stundu laikā bija ne tikai jāatrod kartēs atzīmētie kontrolpunkti, bet līdztekus jāizpilda papildus uzdevumi, par kuriem arī bija iespēja nopelnīt papildpunktus. Sacensībās startēja 12 komandas. Pēc finiša gaidot rezultātus, komandu dalībnieki atpūtās Ērberģes muižas piknika vietā cepot desiņas un pārrunājot interesantākos mirkļus, veiksmi, neatrastos kontrolpuktus. 

Tāpat kā pagājušo gadu īpaša “odziņa” pasākuma norisē bija tās komandas, kuras bija piedomājušas  par komandas dalībnieku un auto noformējumu, kas arī tika atsevišķi vērtēts. Šogad gan par komandas, gan auto noformējumu Lielo balvu ieguva komanda “Eglīši’’. Atzinīgi tika novērtēts arī komandu “Nezinītis un viņa draugi”, “Neibors’’, “Iesācējas”, “Pagastmājas histērija”,  “Miezāni@Co” un  “Svētdienas braucējas”  noformējums.  Komandas “Zvilnīšī”, “Pagastmājas histērija’’ un “Neibors” saņēma balvas par oriģināliem  un atraktīviem  fotouzņēmumiem kontrolpunktos.

Kā jau tas mēdz gadīties, neiztika arī bez ķibelēm un pārpratumiem. Komandu “Svētdienas braucēji” pievīla auto, taču dalībnieces “nemeta plinti krūmos”, bet turpināja sacensības ar citu automašīnu.  Vislabāko rezultātu, atrodot pilnīgi visus kontrolpunktus un izpildot 4 no pieciem papilduzdevumiem, uzrādīja komanda “Lazdiņi”, taču komandas dalībnieki nebija izpildījuši nolikumā noteikto prasību, ka fotogrāfijās kontrolpunktos ir jābūt redzamiem visiem komandas dalībniekiem, izņemot to, kurš fotografē, tādēļ komandai šoreiz tikai veicināšanas balva. Šī gada sacensībās 1. vieta komandai “Rullē smaidot”, 2. vieta komandai “Opel Racing Team” , 3. vieta komandai “Griķīši” .

Balvas pasākuma laureātiem šogad tika sarūpētas ar kāda uzņēmēja no Rīgas, kurš vēlējās palikt anonīms, gādību. Šis žests veikts kā pateicība par divu Mazzalves puišu atsaucību. Abi jaunieši palīdzējuši novērst ķibeli ar automašīnas gaismām Valles DUS, kas pagājušā gada rudenī vēlā vakara stundā gadījusies, viņa ģimenei braucot no jubilejas svinībām. Paldies gan jauniešiem, gan uzņēmējam!

Paldies Astrai Vinovskai, Anitai Vectirānei, Žannai Miezītei un Zeltītei Odiņai par palīdzību pasākuma organizēšanā! Paldies Mazzalves pamatskolas vadībai par viesmīlību atļaujot izmanot telpas pasākuma organizēšanai. Paldies arī visiem sacensību dalībniekiem un uz tikšanos nākamgad!

Solveiga Koklevska, kultūras darba organizatore Mazzalves pagastā

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other