Neretas ļaudis arī piedalās “Baltijas ceļa” 30.gadadienai veltītā koncertā Likteņdārzā

Atzīmējot  “Baltijas ceļa” 30. gadadienu, kas bija viens no Latvijas neatkarības atjaunošanas laika nozīmīgākajiem notikumiem, Likteņdārzā Koknesē 24.augustā notika koncerts  “Saule. Pērkons. Daugava”. Svētku koncertā izskanēja atmodas laikā nozīmīgas melodijas un dziesmas, kā arī komponista Mārtiņa Brauna kora dziesmas pirmatskaņojums “Tavā laikā” ar Uģa Brikmaņa tekstu, ko izpildīja apvienotie vīru un sievu kori diriģenta Ivara Cinkuss vadībā.

Piedalījās kori “Gaudeamus”, “ Rasa”,  “Cantus Fortis”, dziedātāji Ieva Akuratere, Lorija Vuda, Julgī Stalte, Aija Andrejeva, Rūta un Valdis Muktupāveli, Asnate Rancāne, Lauma Bērza un citi. Koncertā klāt bija Valsts prezidents Egils Levits, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, “Kokneses fonda” padomes priekšsēdētāja Sandra Kalniete, atmodas līderis Dainis Īvāns un citas sabiedrībā zināmas personības.

Kā pateicību par latviskā gara uzturēšanu, apliecinot cieņu represētajiem, Neretas novada dome dāvāja biļetes un nodrošināja transportu uz koncertu Likteņdārzā tiem Neretas novada represētajiem cilvēkiem, kuri izteica šādu vēlēšanos.

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other