Aktīvā un godalgotā vasara

Daudzas Aizkraules NSS volejbolistes vasarā patstāvīgi trenējas un ar panākumiem piedalās dažāda mēroga pludmales volejbola sacensībās. Šajā vasaras sezonā tas viennozīmīgi notiek pēc pašu meiteņu iniciatīvas un vecāku atbalsta! Paldies vecākiem par morālu un finansiālu ieguldījumu meiteņu izaugsmē!

Visaktīvākās un arī panākumiem bagātākās meitenes ir Amanda Regute un Endija Kapele. Meitenes Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionātā, izcīnot 1.posmā bronzas medaļas un 2.posmā zeltu pārliecinoši kvalificējās finālam! Arī finālspēlēs rādīja kvalitatīvu sniegumu, tomēr izšķirošajā spēlē par zelta medaļām kaut kas nojuka. Sportā tā gadās. Pirmo gadu kopā spēlējot ir sasniegts izcils panākums – sudraba medaļas Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionātā! Amanda un Endija izcīnīja arī zelta medaļas Neretas novada Sporta svētkos Ērberģē, Daugavas svētkos Zvejnieklīcī (spēlējot divatā pret trijām pretiniecēm), Viesītes pilsētas svētkos, Sproģu Sporta svētkos kā arī sudraba medaļas Aizkraukles Sporta spēlēs. Amanda Regute spēlējot pārī ar Terēzi Esteri Granti šajā vasarā kļuva par Latvijas Jaunatnes Olimpiādes čempionēm pludmales volejbolā!

Sintija Caune spēlējot pārī ar Kitiju Grigorjevu kļuva par Viesītes Sporta svētku čempionēm un sudraba medaļniecēm Aizkraukles atklātajā pludmales volejbola čempionātā. Kā arī spēlējot ar Kitiju Kuzņecovu izcīnīja bronzas medaļas Valles Sporta svētkos. Aktīvi trenējoties un piedaloties sacensībās vasaru ir aizvadījušas arī Gabriela Ignatika un Elza Ivanova.

Paralēli pludmales volejbola sacensībām notika arī Latvijas Volejbola federācijas organizētās Vasaras spēles volejbolā, kurās  meitenes piedalījās un guva atzīstamus panākumus. Amanda Regute, Endija Kapele, Sintija Caune, Gabriela Ignatika un Karīna Ricagova Vasaras spēlēs, spēlējot volejbolu  4:4,  1.posmā izcīnīja sudraba medaļas un 2.posmā zeltu! Finālspēlēs pārliecinoši uzvarot apakšgrupā un ¼ finālā sagraujot Rēzeknes volejbolistes, meitenes iekļuva pusfinālā. Diemžēl pusfinālā nācās atzīt cēsiniecu pārākumu un dramatiskā spēlē par 3.vietu, zaudējot tikai 1 punktu Liepājas volejbolistēm, meitenes izcīnīja 4.vietu.

Ir liels gandarījums un prieks par meiteņu aktivitātēm volejbola laukumos vasarā! Arī meitenes, kuras dažādu iemeslu dēļ vairs neapmeklē treniņus ar mainīgām sekmēm ir piedalījušās dažādos pludmales volejbola turnīros. Vienmēr esiet gaidītas treniņos!

Pludmales volejbola sezonu aktīvi aizvada ne tikai meitenes, bet arī Neretas jaunieši un seniori. Ir ļoti patīkami, ka Aldis Muraško un Māris Orlovs ļoti spēcīgajā konkurencē Valles Sporta svētkos izcīnīja zelta medaļas, finālspēlē uzvarot Vecumnieku pludmales volejbolistus! Arī Kokneses Sporta festivālā Aldis Muraško pārī ar Māri Garklāvu izcīnīja sudraba medaļas.

Veiksmi visiem klasiskā volejbola laukumos!

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other