Krāsainie „ …Sapņi…”

Neretas pagasta sporta bāzē pie Dienvidsusējas 4.augustā notika vērienīgākais šī gada sporta un aktīvās atpūtas pasākums Neretas pagasta Sporta svētki „…Sapņi atgriežas…”, kurus ar uzrunu sportistiem atklāja Neretas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Zālītis. Šis masu pasākums ir ieguvis popularitāti gan sportistu, gan aktīvās atpūtas cienītāju vidū ar nevainojamu organizāciju un plašo individuālo sacensību, atrakciju un spēļu  piedāvājumu jebkura vecuma apmeklētājiem neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa.  Apmeklētājus patīkami pārsteidza svētku balvu fonds, kas piedāvāja izcīnīt 10 kausu komplektus 1.-3.vietai, 28 medaļu komplektus ar 196 medaļām,  82  T-kreklus, kafijas automātu un vēl 10 ļoti vērtīgas balvas.  Svētkos  komandu sporta veidos T-kreklus,  kausus un medaļas izcīnīja pludmales volejbolā sievietēm, vīriešiem un senioriem, minifutbolā vīriešiem, ielu florbolā vīriešiem, strītbolā vīriešiem, lāzertagā, virves vilkšanā vīriešiem , ugunsdzēsēju stafetē. Jebkuram interesentam tika piedāvātas 26 dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas,  kurās tika sadalīti 18 medaļu komplekti un izcīnīti 8  T-krekli.    Katros svētkos brīvā laika pavadīšanas iespēju piedāvājums mainās, tiek papildināts ar jaunām aktivitātēm. Šogad pirmo reizi  notika novusa sacensības , ģimeņu stafete  „Kombinācija” ,  pāru sacensība „Trakā pēda””, šaušana ar loku apļos, šaušana ar loku sievietēm. Sportot un atpūsties bija ieradušies no Lietuvas, Valmieras, Daugavpils, Jūrmalas, Madonas, Kalsnavas, Ādažiem, Jēkabpils, Ilūkstes, Aknīstes, Gārsenes, Sēlpils, Dignājas, Lones un, protams, arī no Neretas novada. Svētku dalībniekus „…Sapņu…” atklāšanā iepriecināja Jūrmalas mākslas vingotājas uzstāšanās, pasākuma norises laikā iluzionista Jura Gavrilova šovs, mākslas vingrotāju grupas uzstāšanās, garšīgi ēdieni un atspirdzinoši dzērieni „Falko-2” kafejnīcā, Ēriks Gruzniņš svētku ballē un nakts salūts.

   Ikvienam svētku dalībniekam, līdzjutējam, apmeklētājam bija iespēja brīnišķīgi pavadīt laiku, atrast sev piemērotu un interesantu aktivitāti, atbalstīt un vērot komandu sacensības, ar savu klētbūtni papildināt „…Sapņu…” krāsas. Paldies visiem, kuri bija kopā ar „Sapņi atgriežas 2018…” !

   Par uzburtajiem sapņiem sakām paldies Neretas pagasta pārvaldei, īpaši pārvaldes vadītājam Jurim Zālītim, SIA „Meldrupīte” Jūlijai Teļesņikovai-Zeizai, SIA „Datoru centrs” Ilutai Ūbelei, SIA „Grēda” Jurim Budrim, SIA „Falko-2” Jolantai Krjahovai, SIA „Silvine” Sivijai Teilānei, SIA „Gobas” Silvijai Kudrjašovai, IK „Viesītes Efejas” Aivaram Skadiņam, ZS „Sluķenes” Guntaram Lutinskim. Grandiozā masu pasākuma sagatavošanā un norisē neatsveramu ieguldījumu sniedza Neretas komunālā saimniecība Riharda Trukša un Ģirta Renča vadībā. Pasākuma organizēšanā un sacensību tiesāšanā vismilzīgākais paldies Ivaram Māliņam, Laurim Trukšam,  Mārim Vāverānam, Jaroslavam Bīmanim, Guntim Silevičam, Zigurdam Karolam, Jurim Gorbačovam, Viktoram Groznovam, Jurim Andersonam, Kintijai Venskovičai, Vitam Petronim, Valdim Puidam, Edītei Dābolai, Daigai Melderei,  Kasparam un Dairai Mališeviem, Jolantai Albrehtai, Sandrai Silavai, Elmāram Vorslovam,  Zigurdam Kalnāram, Naurim un Vilnim Beļūniem, Dainim Ozoliņam, Elizabetei Annai Sīpoliņai, Alisei Vaičulenai, Luīzei Liepiņai.

   Komandu sacensību laureāti: pludmales volejbols vīrieši- 1.vieta „Elagrotrade” (Jēkabpils/Nereta), 2.vieta „Stokker” (Jēkabpils), 3.vieta „Bebri” (Jēkabpils); pludmales volejbols sievietes- 1.vieta „Gumaka māsas”(Jēkabpils) , 2.vieta „Nereta” (Nereta), 3.vieta „Kiva”(Jēkabpils); pludmales volejbols seniori- 1.vieta „Valmiera” (Valmiera), 2.vieta „Eži”(Madona), 3.vieta „Zasa” (Jēkabpils novads) ; ielu florbols vīrieši- 1.vieta „Krekeri” (Nereta), 2.vieta „Pitons” (Kalsnava), 3.vieta „Nereta”(Nereta); strītbols vīrieši- 1.vieta „MIX” (Ilūkste/Bebrene), 2.vieta „Veterāni” (Nereta), 3.vieta „Gintaro mēbeles” (Sēlpils); ugunsdzēsēji – 1.vieta „Valmiera” (Valmiera/Ādaži), 2.vieta „Vājie”(Nereta), 3.vieta „Foršā Nereta”(Nereta); pļavas minifutbols vīrieši- 1.vieta „Šitie Jaunieši” (Nereta), 2.vieta „Dignāja” (Dignāja), 3.vieta”Pilskalne” (Ilūkstes novads); virves vilkšana vīrieši- 1.vieta „Netīšām”(Nereta/Jēkabpils); virves vilkšana bērniem – 1.vieta „Nosaukums”(Nereta), 2.vieta „Foršā Nereta” (Nereta), 3.vieta „Saulainie”(Nereta); lāzertags- 1.vieta „Jēkabpils” (Jēkabpils), 2.vieta „Vienalga”(Lone), 3.vieta „Sarkanie Lāzeri”(Nereta).

   Individuālo sacensību laureāti: ģimeņu stafete „Kombinācija”- 1.vieta Inga, Marta, Vadims Jefimovi , 2.vieta Amanda Regute, Ilze Ignatika, Evita Kalva Vaivode, 3.vieta Imants, Elina Kapeļi, Evita Ērgle; zābaka mešana vīrieši- 1.vieta Juris Ignatiks, 2.vieta Ivo Timko, 3.vieta Juris Zans; zābaka mešana sievietes- 1.vieta Inga Timofejeva, 2.vieta Inna Turoka , 3.vieta Amanda Regute; šautriņu mešana vīriešiem- 1.vieta Juris Bratjaga, 2.vieta Andis Znotiņš, 3.vieta Andrejs Vītoliņš; šautriņu mešana sievietēm- 1.vieta Guna Stūrīte, 2.vieta Elīna Laiviņa, 3.vieta Inna Turoka; pāru sacensība „Trakā pēda”- 1.vieta Vineta Laučiška, Aiga Ērgle, 2.vieta Inguss un Ivo Reguti, 3.vieta Agita Šlesere, Guna Stūrīte; šaušana ar kaķeni- 1.vieta Juris Timko, 2.vieta Kristers Silenieks, 3.vieta Artūrs Potaičuks; šaušana ar arbaletu vīrieši- 1.vieta Juris Laučiškis, 2.vieta Inguss Grišāns, 3.vieta Denijs Grīnvalds; šaušana ar arbaletu sievietes- 1.vieta Anita Kuzņecova, 2.vieta Iveta Lūka, 3.vieta Agnese Grīnvalde; šaušana ar gaiseni vīriešiem- 1.vieta Andris Laučiškis, 2.vieta Ričards Kozaks, 3.vieta Juris Timko; šaušana ar gaiseni sievietēm- 1.vieta- Kristīne Bačauska, 2.vieta Vita Liepiņa, 3.vieta Anita Kuzņecova; pāru sacensība „Bildes”- 1.vieta Milāna Petrova, Karina Četraru,  2.vieta Annika Dūmiņa, Renāte Erba, 3.vietaPolina Komanjana, Karīna Plijeva; „Spilvenu bruņenieks”- Inguss Grišāns; šaušana ar loku vīrieši- 1.vieta Armands Andersons, 2.vieta Rolands Pavliņš, 3.vieta Pēteris Pavlovičs, šaušana ar loku sievietes- 1.vieta Elīna Sidorova, 2.vieta Iveta Lūka, 3.vieta Aiga Ērgle, novuss- 1.vieta Andis Liepiņš, 2.vieta Nauris Kovaļevskis, 3.vieta Andis Kozāks.

   Visvairāk priecē tas, ka Neretas novadā ir ļoti daudz sportisku cilvēku un ļoti nopietnā konkurencē laureātos komandu sporta veidos iekļuva 12 Neretas komandas, bet individuāli neretieši izcīnīja 30 medaļas!

Uz tikšanos „…Sapņos 2020…”!

Neretas pagasta sporta metodiķis Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other