Neretietes – Baltijas čempiones

Rīgā, Skonto stadionā, 19.augustā ar finālspēlēm noslēdzās Latvijas Volejbola federācijas rīkotās Vasaras spēles volejbolā jauniešiem. Šogad šīs spēles bija Baltijas mēroga sacensības, kurās finālā piedalījās labākās komandas no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Latvijā dažādās vecuma grupās jaunietēm un jauniešiem atlases spēles uzsāka 174 komandas. U13 grupā, kurā Latvijā cīņu par iekļūšanu finālā uzsāka 34 komandas, startēja arī Aizkraukles NSS/Neretas meiteņu komanda. Pēc priekšsacīkstēm Madonā un Stāmerienā mūsu volejbolistes iekļuva finālā.

 Finālspēlēs Rīgā Amanda Regute, Kitija Kuzņecova, Endija Kapele, Elza Ivanova, Līva Ieviņa uzrādīja fantastisku sniegumu gan individuālajā meitarībā, gan komandas sadarbībā. Apakšgrupā tika izcīnītas visas uzvaras pār Talsu NSS 24:6, Selver Tallin Spordikool  21:11 un Madonas BJSS 23:12. Šet jāatzīmē, ka spēle ilga 15 minūtes vai līdz 25 punktiem. Ceturtdaļfinālā pārliecinoša uzvara pār Gulbenes NSS volejbolistēm 24:6. Pusfinālā nācās spēlēt atkal ar Madonas volejbolistēm, kuras tika pārspētas ar 19:14. Maksimāla koncentrēšanās finālspēlei meitenēm palīdzēja sagraut Kuldīgas NSS komandu ar rezultātu 25:4!

Nevienā finālspēlē mūsu volejbolistes Amanda Regute, Kitija Kuzņecova, Endija Kapele, Elza Ivanova, Līva Ieviņa nedeva pretiniecēm pat mazāko cerību par uzvaru! Vienā dienā  nospēlēt visas spēles augstākājā līmenī praktiski ir neiespējami, bet mūsu volejbolistes to paveica! Ļoti cerīgs sākums sezonai klasiskajā volejbolā telpās, kurā meitenes startēs visās Latvijas mēroga organizētajās sacensībās U14 un U15 vecuma grupās.

   Apsveicam Baltijas čempiones ar vēlējumu : tā turpināt!

Volejbola treneris Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other