Tradicionālie Zalves pagasta sporta svētki

Vasaras izskaņā, 24, augustā, Zalves pagastā pie Sproģu stadiona norisinājās jau par tradīciju kļuvušie Zalves pagasta Sporta svētki. Ik gadu pagasta iedzīvotāji, gan arī viesi no tuvākiem un tālākiem novadiem sarosās, lai dažādās sportiskās aktivitātēs mēģinātu uzrādīt pēc iespējas augstākus rezultātus. Cīņas spars un vēlme pierādīt sevi pamanāma ikvienā.

Arī šogad pasākuma organizators biedrība “Sasha Motorsports” sadarbībā ar Zalves pagasta pārvaldi un uzņēmumu “Kronīšu kokapstrāde” bija piedomājuši pie dažādām jautrām un aktīvām disciplīnām. Tradicionālie komandu sporta veidi bija pludmales volejbols sievietēm un vīriešiem, strītbols sievietēm un vīriešiem, foto orientēšanās un jaunums stafete “Vietējais lauksaimnieks”, kurā komandām bija jālasa āboli, jāietin siena rullis plēvē un jāiededzina ugunskurs. Individuālajās sacensības bija galda teniss, novuss, šautriņas, šaušana ar pneimatisko ieroci, virsvalka mešana, šaušana ar loku, cirvja mešana mērķī un šī gada jaunums un arī izaicinājums dalībniekiem – “dip dap” sacensības pieaugušajiem. Organizatori bija piedomājuši arī par to, lai mazākajiem sportotājiem būtu piepildīta diena – ikviens varēja lēkāt piepūšamajās atrakcijās, piedalīties “dip dap” sacensībās, velo sacensībās un BMX blakusvāģos.

Noslēgumā aktīvākie, precīzākie, izveicīgākie un sportiskākie sporta svētku dalībnieki saņēma īpaši darinātus kausus, kuru tapšanā paldies jāsaka Neretas novada keramiķei Zandai Ragelei un uzņēmumam “Kronīšu kokapstrāde”.

Pēc aktīvi aizvadītas dienas, ikviens tika aicināts uz svētku balli, kurā muzicēja duets Inga un Normunds.

Ar nepacietību gaidīsim nākamā gada svētkus, jo tie ik gadu spēj sapulcināt pagasta iedzīvotājus un ne tikai, sniedzot kopības sajūtu, satikšanās prieku un savstarpēju vienotību!

Agnese Putniņa

 

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other