Uzņēmēju devums Latvijas nākotnei

Jau otro gadu SIA “Liellopu izsoļu nams” un personīgi Kaspars Ādams finansē Neretas bērnudārza remontu.
Mērķis ir katru gadu saremontēt un atjaunot vismaz vienu telpu, lai mūsu nākamajai paaudzei būtu patīkami uzturēties un darboties bērnudārzā. 2018. gadā tika saremontēta medmāsu telpa. Šogad – 2019. gadā izremontēta bērnu centrālā rotaļu istaba.
Ja Latvijas uzņēmēji savos novados katru gadu palīdzētu skolām, bērnudārziem un citām izglītības iestādēm, kurās tiek audzināta, skolota nākamā Latvijas paaudze, tad ar šādiem maziem soļiem mēs paši ātrāk radītu gaišāku nākotni.

Izsakām lielu pateicību Naurim Beļūnam par darbu organizēšanu un nenovērtējamu iesaisti labākas nākotnes veidošanā un sava novada celšanā!

Lai labas lietas piepildās!

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider